TOP V60E12BS1A7-09A032 Server Cooling Fan DC 12V 2.45A 6038 6CM 60*60*38mm 4 Wires
Review V60E12BS1A7-09A032 Server Cooling Fan DC 12V 2.45A 6038 6CM 60*60*38mm 4 Wires
Discount : 20% valid until this month
V60E12BS1A7-09A032 Server Cooling Fan DC 12V 2.45A 6038 6CM 60*60*38mm 4 Wires